درباره من

Picture

سلام دوست عزیز!

به سایت شخصی من خوش آمدید , من علیرضا بهمنش راد هستم ساکن ایران و شهر زیبای اصفهان,متولد 1363 هجری شمسی (1984 میلادی).زمینه فعالیت من برنامه نویسی مبتنی بر ویندوز , موبایل و طراحی سایت است.به احتمال زیاد اگر شما هم اکنون در این سایت حضور دارید از طریق جستجوی نام و فامیل من و آشنایی بیشتر با من به این سایت وارد شده اید.حضور شما را در این سایت ارج می نهم و امیدوارم میزبان خوبی برای شما باشم.

Picture

اولین برنامه ...

اولین برنامه ای که نوشتم , برنامه ای بود که دو متغییر را میگرفت و با جمع این دو متغییر مجموعشان را چاپ میکرد , به خودم گفتم یک سوال! آیا این برنامه می تواند به طور خودکار نوشته شده باشد و این عمل جمع را انجام دهد؟ ... سوال احمقانه ای بود چون هر برنامه ای یک برنامه نویس دارد و در این مورد من برنامه نویس این برنامه بودم ... سوالات دیگری در ذهنم شکل گرفت ... آیا این دنیا و کل هستی به طور خودکار ایجاد شده است؟ آیا این سیکل شب و روز که مرتبا در حال تکرار است نظمی ندارد؟ آیا درختان که در فصل زمستان می میرند و در فصل بهار زنده می شوند از روی بی نظمی است و طراحی نداشته است؟ در یک جمله آیا دنیا توسط یک برنامه نویس طراحی و ایجاد نشده است؟ ... خودمان را فریب داده ایم اگر بگویم نه طراح و برنامه نویسی ندارد! بنابراین به نام برترین و یگانه برنامه نویس عالم بسم الله الرحمن الرحیم.

Picture

فرهنگ تزریقی ...

بزرگی گفته است " به جان خودت بیفت! خودت خودت را بساز! و گرنه (دیگران) به تو (شکل) می دهند " ... سیستم هایی نظیر چت و شبکه اجتماعی در حال حاضر تنها وسیله ای برای اتلاف وقت و خوش گذرانی شده اند ... در واقع با استفاده از سیستم های جذاب خود به ما شکل داده اند که شبکه اجتماعی و چت یعنی فقط دوست یابی! ... آیا زمان آن نرسیده خودمان باشیم؟ ...تلاش من بر این است که بر اساس معیارهای فرهنگی و بومی جامعه به این سیستمها شکل دهم و در اختیار مردم بگذارم ... مهم نیست به نتیجه میرسم یا خیر , مهم این است که تمام تلاشم را خواهم کرد به این هدف برسم ...

Picture

فقر یعنی ...

بزرگی گفته است "فقر یعنی در خیابان زباله بریزیم و از تمیزی خیایان کشورهای دیگر تعریف کنیم " ... به نظر من بالاتر از فقر مالی فقر فرهنگی است ... اینکه توان و استعداد خودمان را کم ارزش بدانیم و توان دیگران را با ارزش ... اینکه فقط وارد کننده باشیم نه صادرکننده ... اینکه فقط خدمات دهنده باشیم نه سازنده ... اینکه کسی هم کاری کرده باشد قدر ندانیم و به هر ترتیبی که باشد کار آن را کم ارزش جلوه دهیم ... بیایید خودمان را باور کنیم و از همین امروز سازنده باشیم.

Picture

پروژه های من ...

به دلیل کثرت برنامه ها و پروژه های انجام شده معرفی کلیه پروژه های من در این سایت مقدور نبود ... برای آشنایی و پیگیری پروژه های من و گروه نرم افزاری به آی تی که بنده افتخار مدیریت آن را دارم به سایت BehIT مراجعه فرمایید.

گالری تصاویر

Picture

عکس شخصی

Picture

چرخه موفقیت

Picture

هیچ کسی مثل شما نمیشه (به زبان SQL)

Picture

داشتن ابتکار و درک هر مطلبی , مهمتر از داشتن دانش است.

Picture

همیشه می توانی خورشید را درون خود بیابی کافیست در تکاپوی یافتن آن باشی ...

ارتباط با من

در صورتی که در زمینه طراحی نرم افزار , اپلیکیشن موبایل و یا طراحی سایت ایده و یا پیشنهاد خاصی دارید و مایلید من در آن مشارکت داشته باشم می توانید از طریق ارسال ایمیل و یا ارسال پیامک با من در ارتباط باشید.

موبایل: 989131693809+ (لطفا فقط پیامک دهید تماسهای تلفنی را پاسخگو نمی باشم)
ایمیل : info @ behmaneshrad.com

لطفا از ارسال پیامک و یا ایمیل های غیرکاری خودداری فرمایید.سربلند و پیروز باشید.